AQTA 280 bar (tlaková zkoušečka)

Mensí vysokotlaký agregát určen k tlakování výrobků, odlitků, potrubních systémů, tlakových nádob, výměníků, tlakových láhví apod. 

APLIKACE

 

Tlakové zkoušky výrobků, odlitků, tvarovek, armatur, fitinků, čerpadel, tlakových nádob (vzdušníků, větrníků, expandérů, akumulačních nádrží, ohříváků vody, odkalovacích nádob, odvzdušňovacích nádob, apod.), parních turbín a kotlů, tlakování potrubích systémů, požárních zařízení a protipožárních nádob, trubkovnic a výměníků.

 

PARAMETRY

Technické označení

AQTA 2,2 – 280/4

Max. tlak

280 bar

Max. průtok

4 l/min

Výkon

2,2 kW

Hmotnost

cca 60 kg

Otáčky

940 ot./min

Rozměry

750 x 320 x 450 mm

 

POPIS

 

Tříplunžrové čerpadlo Speck, elektromotor, společný rám, regulátor tlaku, nízkotlaký manometr na sání s tlakovým čidlem pro zajištění tlaku a průtoku, glycerinem tlumený vysokotlaký manometr, filtr vstupní vody, tlakový spínač – sací tlak, výtlačné VT hrdlo, vstupní přípojka Geka, spojka, kryt spojky, motorový spouštěč a kabel s vidlicí.

 

REGULACE

 

Regulace tlaku a průtoku je v základním provedení možná ručním nastavením na regulátoru tlaku. Po zahájení tlakování spuštění motorovým spouštěčem, propojení výtlaku s tlakovým objektem (VT hadicí) a naplnění tlakovaného objektu kapalinou přitahujeme regulátor tlaku až po dosažení požadovaného tlaku. Přebytečnou kapalinu odpouští regulátor tlaku. Po natlakování vhodné uzavřít tlakový objekt uzavírací armaturou. Pro další tlakování na stejný tlak je možno ponechat regulátor tlaku nastavený na konečné hodnotě předchozího tlakování.

Máte zájem o podobnou realizaci?

Zanechte nám Váš kontakt a my se vám ozveme hned, jak budeme moci.

Tento web používá cookies za účelem optimalizace efektivního poskytování služeb. Pokud své nastavení cookies nezměníte, chápeme to jako souhlas s jejich užíváním. Další informace