AQTA 500 bar (tlaková zkoušečka)

Středně tlaká varianta tlakovacího zařízení určeného pro tlakování a tlakové zkoušky tlakových lahví, nádob, trubkovnic, výměníků a jiných hydraulických systémů. 

APLIKACE

 

Tlakování protipožárních nádob a zařízení, tlakové zkoušky plynových a kyslíkových bomb, výrobků, odlitků, tvarovek, armatur, fitinků, tlakování čerpadel a tlakových nádob, parních turbín a kotlů, tlakování potrubích systémů, výměníků, trubek, trubkovnic a jiných hydraulických systémů.

 

PARAMETRY

Technické označení

AQTA 4 – 500/4

Max. tlak

500 bar

Max. průtok

4 l/min

Výkon

4 kW

Hmotnost

cca 90 kg

Otáčky

480 ot./min

Rozměry

750 x 320 x 450 mm

 

POPIS

 

Tříplunžrové čerpadlo Speck s nerezovou hydraulickou kostkou, elektromotor, společný rám, regulátor tlaku, výtlačný řad: kulový ventil - odvzdušňovací, vysokotlaká hadice, glycerinem tlumený vysokotlaký manometr, nízkotlaký manometr na sání s tlakovým čidlem pro zajištění tlaku a průtoku, filtr vstupní vody, výtlačné VT hrdlo, vstupní přípojka Geka, spojka, kryt spojky, motorový spouštěč a kabel s vidlicí.

 

REGULACE

Regulace tlaku a průtoku je v základním provedení možná ručním nastavením na regulátoru tlaku. Po zahájení tlakování spuštění motorovým spouštěčem, propojení výtlaku s tlakovým objektem (VT hadicí) a naplnění tlakovaného objektu kapalinou přitahujeme regulátor tlaku až po dosažení požadovaného tlaku. Přebytečnou kapalinu odpouští regulátor tlaku. Po natlakování vhodné uzavřít tlakový objekt uzavírací armaturou. Pro další tlakování na stejný tlak je možno ponechat regulátor tlaku nastavený na konečné hodnotě předchozího tlakování.

Máte zájem o podobnou realizaci?

Zanechte nám Váš kontakt a my se vám ozveme hned, jak budeme moci.

Tento web používá cookies za účelem optimalizace efektivního poskytování služeb. Pokud své nastavení cookies nezměníte, chápeme to jako souhlas s jejich užíváním. Další informace