Dílenská tlakovačka: AQTA 700 bar

Mobilní vysokotlaký agregát určen pro hydraulické tlakové zkoušky pevnosti a těsnosti svařenců, trubek, vysokotlakých potrubních systémů apod.

APLIKACE

 

Speciální vysokotlaký agregát určen pro tlakové zkoušky pevnosti a těsnosti svařenců, menších potrubních celků a vysokotlakých ventilů. Zařízení je vhodné k tlakovým zkouškám tlakových lahví, protipožárních nádob a zařízení, tlakování trubkovnic a trubek, tlakové zkoušky vysokotlakých potrubních systémů, tlakování armatur, čerpadel, odlitků a jiných výrobků.

 

 PARAMETRY

Technické označení

AQTA 4 – 700/3

Max. tlak

700 bar

Průtok

0,7 - 3 l/min

Výkon

4 kW

Hmotnost

Cca 840 kg

Otáčky

108 - 491 ot/min

Rozměry

1500 x 1000 x 1000mm

 

POPIS

 

Vysokotlaký agregát zabudovaným na 4-kolovém podvozku, který je osazen vysokotlakým tříplunžrovým čerpadlem AQT 3-30-10 s nerezovou hydraulickou částí. Z důvodu maximální možné variability v oblasti průtoku je osazen variátorem a pneumatickým regulátorem tlaku. Součástí zařízení je rovněž průtokoměr a řídící systém stroje s dálkovým ovládáním které umožňuje bezpečný odstup při tlakové zkoušce.

 

REGULACE

Regulace tlaku a průtoku je v základním provedení možná ručním nastavením na regulátoru tlaku. Po zahájení tlakování a naplnění tlakovaného objektu kapalinou přitahujeme regulátor tlaku až po dosažení požadovaného tlaku.

Máte zájem o podobnou realizaci?

Zanechte nám Váš kontakt a my se vám ozveme hned, jak budeme moci.

Tento web používá cookies za účelem optimalizace efektivního poskytování služeb. Pokud své nastavení cookies nezměníte, chápeme to jako souhlas s jejich užíváním. Další informace