Mobilní tlakovací stand: AQTA 450 bar

Tlakovací zkoušečka na pojízdném vozíku určená k tlakovým zkouškám vysokotlakých potrubí jako jsou plynovody, ropovody, apod.

APLIKACE

 

Mobilní tlakovací agregát je používán k tlakovým zkouškám vysokotlakých potrubních systémů o menších objemech, vhodný je však použít také pro hydraulické tlakové zkoušky rozličných svařenců, odlitků, obrobků s požadavky na těsnost či pevnost. Pojízdnost zkušebního standu ocení zejména svařovny, strojírny a nástrojárny, které potřebují s tlakovačkou přejíždět mezi více dílnami či různými provozy.  

 

PARAMETRY

 

Technické označení

AQTA 5,5 – 450/6

Max. tlak

450 bar

Max. průtok

6 l/min

Výkon

5,5 kW

Hmotnost

120kg

 

POPIS

 

Vysokotlaké zařízení je vybaveno vysokotlakým čerpadlem SPECK, podávacím samonasávacím čerpadlem Pedrollo, průtokoměrem, dvěma glycerinovými tlakoměry, filtrací sací vody a elektronickou řídící jednotkou sledující poruchové stavy agregátu. Mobilní tlakovací jednotka je svou koncepcí určena pro práci v prostorách, kde není možno stroj napojit na zdroj tlakové vody a k jeho provozu stačí el. centrála a zásoba vody pro potřeby tlakové zkoušky.

Máte zájem o podobnou realizaci?

Zanechte nám Váš kontakt a my se vám ozveme hned, jak budeme moci.

Tento web používá cookies za účelem optimalizace efektivního poskytování služeb. Pokud své nastavení cookies nezměníte, chápeme to jako souhlas s jejich užíváním. Další informace