Redukční klapka

Speciální armatura vyvinutá na zákazku pro hydraulickou zkušebnu výzkumného ústavu za účelem přesné regulace odporu ve vysokotlakém systému.

POPIS

Byla vyvinuta na základě konkrétní potřeby zákazníka pro přesnou dálkovou regulaci odporu ve vysokotlakém potrubním systému.

Na základě požadavku byla armatura uzpůsobena tak, aby vykazovala v co nejširší provozní oblasti téměř lineární závislost odporu na úhlu natočení klapky a umožňovala tak výzkumným pracovníkům velmi přesně a jednoduše dálkově ovládat nastavení parametrů celého hydraulického systému. Zařízení je používáno v rámci zkušebního standu výzkumného ústavu pro ověřování hydraulických a mechanických parametrů vysokotlakého vodního paprsku.

Klapka byla konstruována pro tlakovou třídu PN 320 s regulovanou průtočnou světlostí odpovídající kruhovému průřezu od ø8 do ø46 mm.

Máte zájem o podobnou realizaci?

Zanechte nám Váš kontakt a my se vám ozveme hned, jak budeme moci.

Tento web používá cookies za účelem optimalizace efektivního poskytování služeb. Pokud své nastavení cookies nezměníte, chápeme to jako souhlas s jejich užíváním. Další informace