Servis vysokotlakého čerpadla SIGMA PAX 340

Servis a přestavba systému vysokotlakého čištění šachtové pece pomocí vysokoltakého paprsku vody pomocí čerpadla SIGMA PAX 340.  

POPIS

 

Dlouholeté údržby, servis, opravy a dodávky náhradních dílů pro vysokotlaký agregát s čerpadlem SIGMA PAX 340 a celková přestavba vysokotlakého systému určeného pro specifickou aplikaci vysokotlakého čištění šachtové vápenné pece pomocí vysokotlakého paprsku vody. 

V průběhu výroby vápna se v šachtové peci tvoří nálepky mnohdy o průměru více jak dvou metrů, které je nutné zlikvidovat vysokotlakým paprskem vody. Pomocí vysokotlaké pistole s čtyř metrovým nástavcem (kopím) je vystřeleno malé množství vody o tlaku 800 - 1000 bar do jádra nálepku a působením vysoké teploty v peci dojde k jeho totální destrukci tohoto nálepku. Systém tak zabezpečuje dlouhodobý provoz bez nutné odstávky celé šachtové pece, resp. odstávky celé vápenky.

 

Základní parametrová tabulka

Průtok 15 l/min
Tlak  800 až 1000 bar
Výkon do 30 kW

Máte zájem o podobnou realizaci?

Zanechte nám Váš kontakt a my se vám ozveme hned, jak budeme moci.

Tento web používá cookies za účelem optimalizace efektivního poskytování služeb. Pokud své nastavení cookies nezměníte, chápeme to jako souhlas s jejich užíváním. Další informace