Tlaková stanice s automatickým řídícím systémem a dálkovým ovládáním: AQTA 1200 bar

Vysokotlaký systém sloužící k hydraulickým tlakovým zkouškám membránových stěn kotlů, trubkovnic, výměníků a dalších výrobků zákazníka.

APLIKACE

 

Speciální vysokotlaké zařízení bylo navrženo a zkonstruováno na základě neobvyklých požadavků zákazníka. Vysokotlaké zařízení slouží k hydraulickým tlakovým zkouškám membránových stěn kotlů, trubkovnic a výměníků, kdy je zkoumána zejména pevnost a těsnost svarů. Součástí dodávky byl vývoj speciálního upínání (vysokotlakých kleštin) trubek a trubkovnic do tlakového systému.

 

PARAMETRY

 

Technické označení

AQTA 1200/6-E

Max. tlak

1200 bar

Max. průtok

6 l/min

Výkon

11 kW

Hmotnost

700 kq

Otáčky

570 ot/min

Rozměry

1700 x 950 x 1500 mm

 

POPIS

Agregát je vybaven čerpadlem AQH 52-12 s pneumatickým regulátorem tlaku a systémem který umožňuje řízené snižování tlaku v tlakované součásti. Celý hydraulický systém umožňuje recyklaci již jednou použité vody a vytlačování vody z tlakované součásti zpět do zásobní nádrže (750l). Vzhledem k potenciální nebezpečnosti prováděných tlakovacích zkoušek je zařízení vybaveno dálkovým ovládáním. Řídící systém umožňuje sledovat postup tlakové zkoušky na jednotce PLC a její záznam na paměťovou kartu.

Máte zájem o podobnou realizaci?

Zanechte nám Váš kontakt a my se vám ozveme hned, jak budeme moci.

Tento web používá cookies za účelem optimalizace efektivního poskytování služeb. Pokud své nastavení cookies nezměníte, chápeme to jako souhlas s jejich užíváním. Další informace