Vestavba vysokotlakého čističe do kontejneru na vozidle AVIA

Využití staršího motoru TATRA , kontejneru a nákladního vozidla AVIA zákazníka pro montáž mobilního hydročističe pro sanační a čistící práce na stavbách.   

POPIS

Využití staršího diesel motoru TATRA T924 a uzavřeného kontejneru na nákladním voze AVIA pro montáž vysokotlakého čističe.

Vysokotlaké čerpadlo AQH 50 spolu s motorem, extérním podávacím čerpadlem  PEDROLLO TOP MULTI a kompresorem bylo namontováno na společný rám, který byl následně zabudován do kontejneru, upraveného pro zjednodušení práce obsluhy. Dále byl nutné připojit filtrační, bezpečnostní a pojistný systém, nádrž na naftu a na závěr vše propojit s řídícím systémem a elektroinstalací.

Tento výkonný vysokotlaký čistič je plnohodnotně využíván při náročných stavebních prací, jako jsou sanace vodojemů, akumulačních komor, stropů, nástupišť, nádraží a jiných betonových staveb a železobetonových konstrukcí.

 

PARAMETRY

Technické označení AQHC 45 - 1000 D
Tlak 1000 bar
Výkon 45 kW
Průtok 25 l/min

 

Máte zájem o podobnou realizaci?

Zanechte nám Váš kontakt a my se vám ozveme hned, jak budeme moci.

Tento web používá cookies za účelem optimalizace efektivního poskytování služeb. Pokud své nastavení cookies nezměníte, chápeme to jako souhlas s jejich užíváním. Další informace