Vývoj nového technologického zařízení do potravinářství

Vývoj prototypů a následná výroba již osvědčených technologických zařízení pro celosvětově významného výrobce umělých jedlých střev.

Pro celosvětově významného výrobce umělých jedlých střev do potravinářství jsme se významnou měrou podíleli na vývoji a následné realizaci nové technologie zpracování kolagenní hmoty, která ve svém důsledku vedla k výraznému zvýšení produktivity výroby a kvality výsledného produktu.

Úzká spolupráce s tímto výrobcem započala krátce po vzniku naší společnosti, kdy jsme začali provádět servis a údržbu některých technologických zařízení, především vysokotlakých čerpadel, pro tohoto partnera.

Následně jsme od roku 2004 spolu s partnerskou projekční organizací úzce spolupracovali na vývoji zcela nové technologie výroby, která postupně až do dnešní doby obsáhla téměř veškeré fáze technologie výroby od zpracování výchozího polotovaru až po extruzi konečného produktu, a která nalezla své uplatnění jak u tuzemského výrobce, tak i v zámoří.

 

Máte zájem o podobnou realizaci?

Zanechte nám Váš kontakt a my se vám ozveme hned, jak budeme moci.

Tento web používá cookies za účelem optimalizace efektivního poskytování služeb. Pokud své nastavení cookies nezměníte, chápeme to jako souhlas s jejich užíváním. Další informace