Speciální uzavírací armatury pro abrazivní směsi

Návrh, vývoj a výroba nestandardních ventilů určených pro vysoce abrazivní směsi (popelovin, rmutů, vedeljších energetických produktů aj.)

POPIS

 

Návrh, vývoj a výroba speciálních vysokotlakých ventilů pro abrazivní směsi (hydrosměsi – směs pevných částeček s malou frakcí ve vodě) pro projekčně-dodavatelskou firmu. Ventily jsou ovládané olejovými přímočarými motory a doplněny o snímání polohy.  Vysokotlaké ventily byly navrženy pro konkrétní systémy potrubní hydraulické dopravy elektrárenského popílku, rozdrcených rud a jiných podobných hydrosměsí na vzdálenosti i několik km. Vysokotlaké ventily jsou umístěny vždy na vstupu a výstupu komorového dávkovače, do kterého je přiváděna hydrosměs ze zásobníků a natlakovaná voda z vysokotlakých agregátů. Tyto vysokotlaké ventily jsou vhodné pro použití při čerpání hydrosměsí jako je bauxit, uranová ruda či různé kaly, popeloviny či jiné husté, vysoce abrazivní a viskózní suspenze.

 

Parametry

Vycházení z konkrétních požadavků zákazníka; doposud realizované světlosti (DN)/tlakové třídy (PN):

DN80/PN63, DN100/PN63, DN125/PN160, DN150/PN100, DN175/PN100, DN200/PN100, DN300/PN100 (ve fázi nabídky)

Máte zájem o podobnou realizaci?

Zanechte nám Váš kontakt a my se vám ozveme hned, jak budeme moci.

Tento web používá cookies za účelem optimalizace efektivního poskytování služeb. Pokud své nastavení cookies nezměníte, chápeme to jako souhlas s jejich užíváním. Další informace