Vysokotlaké hydraulické ventily pro řízení průtoku kapaliny

Návrh, vývoj a konstrukce vysokotlakých uzavíracích ventilů v provedení 2/2, 3/2, 4/2 a jejich kombinací a propojení do tzv. ventilových bloků.

POPIS

Realizovali jsme návrh, vývoj a výrobu vysokotlakých řídících ventilů v konfiguracích 2/2, 3/2 a 4/2 ventily v tlakových třídách dle požadavků zákazníka PN 250 až PN 800 a světlostech DN 4,5 až DN 15 (oba parametry je možné jakkoli modifikovat dle požadavků zákazníka).

Hlavní použití těchto ventilů je v hydraulických systémech, ve kterých je hydraulickým médiem čistá voda. Tomu je uzpůsobeno materiálové provedení ventilů. Konstrukčně jsou ventily navrženy tak, aby obstály v těch nejnáročnějších provozních podmínkách, a to jak z hlediska prostředí, tak z hlediska provozního zatížení. Uplatnění tak naleznou hlavně v trvalých provozech s častými změnami poloh, kde je vyžadována vysoká spolehlivost a dlouhé servisní intervaly.

Máte zájem o podobnou realizaci?

Zanechte nám Váš kontakt a my se vám ozveme hned, jak budeme moci.

Tento web používá cookies za účelem optimalizace efektivního poskytování služeb. Pokud své nastavení cookies nezměníte, chápeme to jako souhlas s jejich užíváním. Další informace